logo

تقدیر دبیر جایزه جمالزاده از داوران مرحله اول

به گزارش روابط عمومی جایزه جمالزاده، دبیر جایزه جمالزاده در آستانه برگزاری آیین اختتامیه این جایزه، ضمن تشکر از همه داورانی که خوانش و انتخاب آثار ارسال‌شده به دبیرخانه جایزه جمالزاده را بر عهده داشته‌اند گفت: پیش‌تر اطلاع داده بودیم که ترکیب هیئت‌داوران مرحله نخست از گروه بزرگی از نویسندگان و نمایندگان انجمن‌های داستان‌نویسی فعال در اصفهان تشکیل‌شده و امر انتخاب آثار در گروه‌های 2، سه و چهار نفره انجام‌گرفته است. اکنون و در آستانه برگزاری مراسم اختتامیه نخستین دوره جایزه جمالزاده برشمردن نام این داوران و تقدیر از فعالیت آنان ضروری به نظر می‌رسد.

رضا روحانی سپس اسامی داوران بخش آزاد در مرحله اول و فضاهای ادبی که به نمایندگی از آن در جایزه فعالیت داشتند را این‌طور اعلام کرد: محمدرضا رهبری (روایت خانه)، سعیده سیاحیان (مرکز آفرینش‌های ادبی قلمستان)، زهرا سترده (موسسه رویش مهر)، سمیه سمساریلر(رهاوی)، خدیجه شریعتی، غلامحسین هرندی زاده (ادنا) مرضیه گلابگیر (خانه خورشید)، هادی منوچهری (بهانه روایت)، به همراه سعید محسنی، سلمان باهنر و مهری بهرامی آثار این بخش را خوانش کردند.

او ادامه داد: خوانش آثار بخش زندگی نگاره و داستان اصفهان نیز در مرحله اول بر عهده محمدرضا رهبری، سعیده سیاحیان، زهرا سترده و سمیه سمساریلر بوده است.

ارسال یک نظر