logo

نخستین جایزه جمالزاده در گام پایانی

آیین پایانی نخستین جایزه جمالزاده ۲۹ بهمن ماه در تالار هنر اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جایزه جمالزاده، دبیر این جایزه با بیان این مطلب گفت: فراخوان جایزه مهر ماه امسال اعلام شد و با اینکه مدت دریافت آثار کمتر از دو ماه بود 1547 اثر به دبیرخانه جایزه جمالزاده رسید. این اتفاق ما را شگفت‌زده کرد و یک رکورد تازه در جشنواره‌های ادبی کشور محسوب می‌شد. داوری این آثار با همت نویسندگان و مدرسان داستان نویسی برجسته اصفهان و ایران در دو مرحله انجام شد و امروز زمان به ثمر نشستن تلاش‌هاست.

رضا روحانی ادامه داد: 29 بهمن ماه در حضور جمعی از اهالی و اصحاب فرهنگ و ادبیات اصفهان و ایران گرد هم خواهیم آمد تا دفتر نخست را به انتها ببریم و گشایش دومین دفتر را زمزمه کنیم.

او اضافه کرد: حسن میرعابدینی- منتقد ادبی و پژوهشگر ادبیات داستانی معاصر ایران سخنران ویژه این مراسم خواهد بود و علیرضا معینی مجری صاحب سبک کشورمان به عنوان مجری پشت تریبون خواهد رفت. قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان نیز در این مراسم حضور داشته و به ایراد سخن می‌پردازد و معرفی برگزیدگان و نفرات برتر این جایزه در حضور چهره‌های برجسته و سرشناس ادبیات و هنر مثل کیومرث پور احمد، ناهید طباطبایی، نفیسه مرشد‌زاده، سروش صحت، سارا سالار، آرش صادق بیگی، مریم حسینیان، مهدی ربی، سینا دادخواه و اهالی ادبیات و فرهنگ اصفهان انجام خواهد شد.

همچنین از پوستر دوره دوم جایزه جمالزاده که قراراست آذر ماه 98 برگزار شود، در این مراسم رونمایی خواهد شد.

ارسال یک نظر